Vae Victis

Forum Gildii Vae Victis - Runes of Magic - serwer Saoraid


#1 2010-11-19 14:14:12

 Rakish

Administrator

Punktów :   

Rakish

1. Imię z reala: Bartek
2. Wiek: 22
3. Klasa i poziom postaci: Mag/Kapłan 22/20
4. Wybrana profesja produkcyjna: Krawiectwo
5. Inne MMO: WoW, Lineage II - nicków nie pamiętam bo w każdej miałem inny.
6. Nie byłem jeszcze w żadnej innej gildii w ROM'ie.
7. Póki co moje wymagania są znikome, wiem że gildia dopiero rośnie w siłe itd, ale zawracam uwagę na takie rzeczy jak: obecność (żeby w tej gildii zawsze ktoś był), pomoc (moja postać jest w fazie rozwoju więc wszystkiego sam nie zrobie:)), zgranie (wole 10 zgranych ludzi niż 20 którzy będą patrzeć tylko na siebie i swój lvl), no to wszystko w sumie. Celowo nie pisałem o miłej atmosferze bo wiem że jest i będzie, no chyba że będziemy mieli nalot nieogarniętych 12-latków. Boże Broń

Offline

 

#2 2010-11-19 21:44:26

 Ager

Administrator

Punktów :   

Re: Rakish

Witamy serdecznie.
Pierwsze co zwraca uwagę to fakt gry w WOW - podobieństwa charakteru gry są oczywiste, więc chyba nie będzie problemu z ogarnięciem tematów.
Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że nasz drut Dolven nieco kuleje z przerobem szmatek, przyda się ktoś kto zdubluje profesję. Zatem następna partia run odczarowania już niebawem.
Obecnie wstrzymałem w zasadzie levelowanie, skupiając się na pomocy więc jakby co możesz na mnie liczyć (zresztą nie tylko na mnie )
Zasadę doboru poważnych ludzi utrzymamy.
Wspólny wypad na Hibarę zakończony powodzeniem, chociaż myślę że warto porozmawiać o doborze i statowaniu sprzętu.


http://img130.imageshack.us/img130/2475/sygnaturkahh.jpg

Offline

 

#3 2010-11-24 08:06:11

 Ager

Administrator

Punktów :   

Re: Rakish

Z polecenia GM ogłaszam zakończenie okresu próby.
Witamy pełnoprawnego członka gildii w naszych szeregach.


http://img130.imageshack.us/img130/2475/sygnaturkahh.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.synowiewiatru.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.gramy24.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.narutoforum.pun.pl