Vae Victis

Forum Gildii Vae Victis - Runes of Magic - serwer Saoraid


#1 2010-11-21 15:54:18

Elard

Zbanowany

Punktów :   

Elard

1) Imię z reala: Mikołaj
2) Przybliżony wiek: 12
3) Klasa i poziom postaci: Kapłan 6 / Rycerz 10
4) Wybrana profesja produkcyjna: Brak
5) Czy grałeś/aś wcześniej w jakieś mmo - jeśli tak to jakie (+nicek): Metin2, 4Story, Shaiya - nick Elard.
6) Czy byłeś w jakiejś gildii i jeśli tak to czemu ją opuściłeś/aś: Nie pamiętam nazwy, opuściłem ją, z powodu braku do mnie szacunku.
7) Oczekiwania w związku z przyjęciem do gildii:
Oczekuję miłej atmosfery z tego powodu, iż nie podoba mi się zachowanie wielu graczy w grze. Poszukuję ludzi, którzy są dorośli nie tylko wiekowo, ale i mentalnie.
Nie toleruję trolli, ludzi z nickami na poziomie karpia śródmorskiego, analfabetów, czy dzieci neo, które opanowały już chyba wszystkie gry MMO. Oczekuję po gildii również miłej atmosfery, biegłej pomocy, oraz mam nadzieję, że słowa "Nie przyjmujemy nolifów, solistów - indywidualistów, oszołomów, analfabetów,niedorostków i dorosłych o mentalności szczeniaka lub inteligencji tostera, bociarzy, cziterów czy handlarzy goldem albo charami, a także graczy z kontami multialt, multichar, tudzież oszustów, zbiegów z innych gildii i zwyczajnych złodzieji, oraz ninja looterów" zostaną prawdą.

Z poważaniem Elard

Offline

 

#2 2010-11-21 18:26:45

 Ager

Administrator

Punktów :   

Re: Elard

Witamy serdecznie.
Pierwsze... 12lat? Nieco problematyczne zważywszy na fakt, że gra jest od 16 roku życia.
Drugie to kwestia samej obecności. Rozumiem że jest życie osobiste, itp. ale logowanie się na 10 min dziennie (obserwowane niestety przez kilka kolejnych dni) nie zapewni odpowiedniego poziomu współpracy.
Wypowiem się zatem sam za siebie - wiek nie do przyjęcia niestety (chyba że wynika ze zwykłej literówki) i nie jest to absolutnie brak szacunku, ale wymóg prawny gry. A co do aktywności to chyba sam rozumiesz. Chcemy grać wspólnie. Incydentalne pojawienia się raczej nie układają się w tych ramach.
To tyle na chwilę obecną. Próba trwa dalej.

Edytowane: Sprawdziłem własnie wersję pudełkową w sklepie inet i okazuje się że zapis wczesniejszej wersji został zmieniony na PEGI 12 więc to mój błąd że posługiwałem się starymi danymi. Tematu zatem nie było. dokonuję zmiany danych w zapisach gildiowych.

Ostatnio edytowany przez Ager (2010-11-21 21:58:59)


http://img130.imageshack.us/img130/2475/sygnaturkahh.jpg

Offline

 

#3 2010-11-22 16:26:53

Ardaliel

GM Vae Victis

Punktów :   

Re: Elard

No cóż mnie też nieco martwi Twoja obecność, oczywiście nikogo nie zmuszamy do ciśnięcia 24/h ale jednak 10lvl wbija się...2 godziny? a co do wieku PEGI zmieniła minimalny wiek z 16 na 12 więc looz P Poczekamy zobaczymy - jak powiedział Ager próba trwa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.synowiewiatru.pun.pl www.narutoforum.pun.pl www.gramy24.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl