Vae Victis

Forum Gildii Vae Victis - Runes of Magic - serwer Saoraid


#1 2011-01-02 20:17:46

 Rakish

Administrator

Punktów :   

Eventy

Proszę o odpowiedzi. Pierwszy event nie wypalił ale chciałbym kontynuować ten pomysł, dlatego czekam na wasze zdanie.

Offline

 

#2 2011-01-05 13:47:54

 Bakardo

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

pomyślałem ze dobrze by było zrobic event taki!!! do końca miesiąca lub jakiegos określonego czasu nazbiera i wyśle jak największą ilośc surka zbiera wygraną!!!

Offline

 

#3 2011-01-05 14:32:37

KROLK88

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

Pomysl ktory byl byl dobry ale niedopracowany.Raczej powinno byc ze wsadza sie runki gildii,surki itd do banku gildii i pod koniec tygodnia sprawdzalo by sie kto wyslal najwiecej,po czym wysylalo by sie rownowartos surki ktora wyslal +20k golda to znaczy

runa gildii=2k golda/szt
surka(ziola,drewno,ruda)=100g/szt
rubin gildii-10kg/szt

Czyli przykladowo wyslano 500 surek ,5 run gildii i 1 rubin co rowna sie 70k golda+20k g czyli 90k.

Każdy gracz biorący udział w evencie(zgloszenia do udzialu wpisywalo by się na forum) wysylalby daną częsc wygranej proporcjonalnie do swojego lvl(np.w evencie wziely udzial 4 osoby,wygrala zalozmy 2 osoba,lvl pozostalych trzech to 35-1 25-2 50-3 co oznacza ze suma lvl bylaby 110
co daje-gracz 50lvl wysyla najwiecej(50%),gracz 35lvl wysyla 30%,gracz 25lvl tylko 20%-osoba z najwiekszym lvl placilaby o 5% wiecej niz powinna wedlug zasad

Ostatnio edytowany przez KROLK88 (2011-01-05 14:41:28)

Offline

 

#4 2011-01-09 13:39:24

 Rakish

Administrator

Punktów :   

Re: Eventy

Krolllk wogóle sie nie moge z toba zgodzic. Event mial by prosty i szybki, bez wkladu golda poszczegolnych uczestnikow. Druga sprawa, uwazam ze event byl dopracowany bo wprowadzenie dodatkowych obliczen itd o dopracowaniu nie swiadczy. Dlaczego surowce mialy byc do mnie wysylane? A no dlatego ze w ten sposob uniknelo by sie oszustw. Jesli matsy mialy by byc wplacane do gildii to osoby z niskim lvl nie mialy by szans. dlaczego??

zalozmy sytuacje ze event polega na wplacaniu przerobionych surowcow do gildii. Ty zebierasz surowce uzbierales 200 przerobiles i wplaciles ja zrobilem tak samo i tyle samo surowcow zebralem w tabeli bede ja na pierwszym i z mega przewaga nad toba. A tylko dla tego ze liczy sie lvl zebranych surowcow. Ja wplacilbym surowce np 48 lvl a ty tych podejzewam ze nie mozesz jeszcze zbierac. I z gory jestes skazany na porazke.... Sprawiedliwe?? nie sadze.

Jesli natomiast umowimy sie ze wplacamy nie przerobione to tak... po 1 nie oplaca sie to dla gildii a po 2 mozna bardzo latwo oszukac innych wplacajac przerobione i dostajac wyzsza premie.

Wplacajac surki do mnie nie bylo wyzej wymienionych problemow... Liczyla sie tylko ilosc zebrancyh surowcow a nie ich poziom itd. Jesli bylo by to wplacane do gildii to niskie lvl nie mialy by szans na wygrana.

Poza tym wprowadzanie dziwnych i nie jasnych przelicznikow tylko moze zaszkodzic. Event musi byc prosty i zrozumialy dla kazdego.

Co do rubinow to nie kazdy je ma bo zeby je miec trzeba pierwsze posiadac diasy. A diasy to realna kasa i tu temat odpada.



Pozdro


W krótce sie pojawie w grze w kocu

Offline

 

#5 2011-01-10 16:43:31

KROLK88

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

1.Nie mowilem ze surowce wyzszego lvl dawalyby wiecej......wszystkie surowce dawalyby po okreslona wartosc niezaleznie od lvl,musiales mnie zle zrozumiec.
2.Chodzi mi o rubiny gildii to co innego od rubinow,dostaje sie je za wykonywanie zadan dla gildii.


Jesli zbyt niejasno sie wyrazilem to przepraszam

Offline

 

#6 2011-01-10 18:54:58

 Rakish

Administrator

Punktów :   

Re: Eventy

Co do rubinów to fakt zapomniałem o rubinach za zadania

Jeśli chodzi o punkt pierwszy, jeśli surowce były by wpłacane do gildii i to byłby wyznacznik tego to wygrywa to lvl jak i postać wpłacanych surowców ma znaczenie i w żaden sposób nie da się zrobić tak żeby walka była fair. Można obliczenia wprowadzać przeliczniki ale po co?? to ma być proste i łatwe dla każdego.

Jedno jest pewne event ze surowcami juz sie nie pojawi

Offline

 

#7 2011-01-11 12:51:54

KROLK88

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

Jak nie surowce to...ma ktos jakis pomysl?

Offline

 

#8 2011-01-11 13:49:08

 Bakardo

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

moim zdanie dobry by był event taki:
kto nazbiera najwięcej run gildi w przeciągu  określone czasu gry dostaje wygraną, wpłaci jak najwiecej golda -  a żeby dostac runy gildi trzeba sporo sie napracowac!!!!

Ostatnio edytowany przez Bakardo (2011-01-11 13:50:19)

Offline

 

#9 2011-01-12 13:02:30

KROLK88

Członek Gildii

Punktów :   

Re: Eventy

Mi sie wydaje ze chyba zbieranie materialow odpada,poza tym moznaby siedziec na arenach i za punkty honoru kupowac runy gildii wiec to bez sensu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.my-own-world.pun.pl www.secrafice.pun.pl www.java24.pun.pl www.rtv-agd.pun.pl www.densetsu-hentai.pun.pl