Vae Victis

Forum Gildii Vae Victis - Runes of Magic - serwer Saoraid


#1 2010-11-16 18:55:34

Herryl

Członek Gildii

Punktów :   

Herryl

1) Imię z reala: Jacek
2) Przybliżony wiek: 23
3) Klasa i poziom postaci: Zwiadowca/Kapłan 29/25
4) Wybrana profesja produkcyjna: Stolarstwo
5) Czy grałeś/aś wcześniej w jakieś mmo - jeśli tak to jakie (+nicek): RO, Lineage II, Perfect world we wszystkich przypadkach pod ksywką Herryl
6) Czy byłeś w jakiejś gildii i jeśli tak to czemu ją opuściłeś/aś: nie należałem do żadnej gildii w RoM'ie.
7) Oczekiwania w związku z przyjęciem do gildii: Dość trudne pytanie, bo cóż tu mogę napisać? Że oczekuje miłej atmosfery, kulturalnego podejścia do graczy, wzajemnej pomocy? Banał za banałem, choć wszystkie mniej lub bardziej  prawdziwe.
Przede wszystkim oczekuje że nikt nie będzie mnie zmuszał do włóczenia się w drużynie kiedy akurat bedę miał ochotę nieco pograć samemu. Że nikt nie będzie mi marudził że moja postać powoli expi. Oczekuje i za razem zgadzam się na to, żeby podjęta przez większość osób decyzja o wojnie/wypadzie na iste/ataku na boss'a była respektowana przez wszystkich. Oczekuje też pewnej aktywności poza grą, na przykład na forum.
Co może się wam nie spodobać to moje oczekiwania co do pewnej wyrozumiałości, jako że wolno pisze, czasami będzie trzeba trochę poczekać na wypowiedź z mojej strony, zwłaszcza w grze. Dotyczy to też tymczasowych nieobecności w grze przez 2-3 dni, studia i życie mają pierwszeństwo i czasami nie mam już siły, czasu lub ochoty na granie (postaram się w takich przypadkach dać znać w odpowiednim dziale)
I w końcu oczekuje że nie będzie to gildia masowa, nastawiona na posiadanie miliarda graczy którzy robią co chcą bez żadnej kontroli.

Jeśli nie uważacie moich oczekiwań za jakieś szczególnie odbiegające od waszych planów i zamierzeń to mamy podstawę do wzajemnego poznania i dopasowania, bo w to że żadnych zgrzytów nie będzie, wybaczcie, nie uwierzę.

Ostatnio edytowany przez Herryl (2010-11-16 19:00:53)

Offline

 

#2 2010-11-16 19:07:58

 Ager

Administrator

Punktów :   

Re: Herryl

Witamy serdecznie.
Przekonania jak najbardziej zbieżne z naszymi. To cieszy.
Wszelkie zgłoszone nieobecności będziemy respektować więc nie widzę problemu.
Pierwsze spostrzeżenia ze wspólnej gry jak najbardziej pozytywne.
Wspólny wypad na Hibarę zakończony powodzeniem.


http://img130.imageshack.us/img130/2475/sygnaturkahh.jpg

Offline

 

#3 2010-11-24 08:06:29

 Ager

Administrator

Punktów :   

Re: Herryl

Z polecenia GM ogłaszam zakończenie okresu próby.
Witamy pełnoprawnego członka gildii w naszych szeregach.


http://img130.imageshack.us/img130/2475/sygnaturkahh.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bacchusclub.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.narutoforum.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl